Vjezdové brány

Vjezdové brány vyrábíme na míru v naší kovovýrobě podle konkrétního projektu ve všech provedeních, od kolejnicových, přes bezkolejnicové až po křídlové s výplněmi podle přání zákazníka.

Součástí dodávky vjezdové brány mohou být další komponenty – plotová branka, plotové díly, zábradlí, ochozy na popelnici. Vjezdové brány jsme schopni realizovat včetně stavebních prací.

Brány jsou standardně žárově zinkovány, případně je tuto úpravu možno doplnit aplikací práškové barvy.

Na přání montujeme k naší bráně automatický otevírací systém a jsme schopni tímto systémem vybavit i stávající brány za předpokladu, že to jejich konstrukce umožňuje.

Také pro průmyslový sektor nabízíme dodávku kompletních vjezdových systémů dle požadavku investora. Vjezdové brány je možno kombinovat se systémem automatických závor. V nabídce máme brány pro uzavření vjezdu o šířce až 12 metrů. Dále vyrábíme zařízení pro vstup zaměstnanců ve variantách od jednoduchých křídlových branek s kombinací čipové karty a elektrozámku až po automatické turnikety.

Na brány montujeme osvědčené a spolehlivé automatické pohony firmy Genius. Naše nabídka zahrnuje kompletní sortiment této firmy a jsme vybaveni potřebnými náhradními díly pro servis starších i nejnovějších modelů automatik.

Pokud máte zájem o kalkulaci, vyplňte prosím poptávkový formulář.